Manikúra SpaRitual

                                                                                                   

"Ruce jsou vaší vizitkou,vypovídají o Vaší kráse a zdraví"

Hodně žen i mužů není spokojeno s kvalitou svých nehtů.

Může za to genetika, hormonální změny v průběhu života a choroby.

Sparitual manikúra je způsob jak upravit nehty pro každou příležitost.

Ošetření je prováděno vysoce kvalitní kosmetickou řadou SPARITUAL.

Jedná se o přírodní nehtovou a tělovou kosmetiku bez chemických a živočišných ingrediencí.

Veškeré tyto výrobky jsou 100% vegan,to znamená bez DBP(Dibutyl ftalát),toluenu,formaldehydu a formaldehydové pryskyřice.

Jsou šetrné nejen k Vašemu tělu,ale i k životnímu prostředí.Dokonce i obaly jsou vyráběny čistě z ekologického materiálu.

Nechejte se hýčkat,dopřejte si SpaRitual.

Manikúra SpaRitual

Zahrnuje voňavou mlhu pro relaxaci a hydrataci pokožky,desinfekci rukou zákaznice,odlakování a očištění nehtů,podrobnou analýzu nehtů a nehtové ploténky,desinfekci nehtů-aplikaci pod nehty Farewel,aplikaci výživného oleje a výživného krému.Následuje úprava kutikuly(nehtové kůžičky) a úprava délky tvaru nehtu zapilováním,kompletní lakování(vitamínová báze,podkladový lak,barevný lak,nadlak),aplikace krému.

Luxusní manikúra SpaRitual

Zahrnuje voňavou mlhu pro relaxaci a hydrataci pokožky,desinfekci rukou zákaznice,odlakování a očištění nehtů,diagnostika nehtů.ošetření a masáž nehtů a kutikuly.peeling,lázeň v koupelové soli,masáž rukou,termozábal,úprava kutikuly,úprava nehtu do požadovaného tvaru,kompletní lakování(vitamínová báze,podkladový lak,barevný lak,nadlak),aplikace séra a krému.